0507 317 87 68

ANA SAYFA BİR KATLI VİLLA BİR BUÇUK KATLI VİLLA DUBLEKS VİLLA LÜKS VİLLA NEDEN HAFİF ÇELİK İLETİŞİM
 
 

 

Hafif Çelik Prefabrik Ekonomiktir

• Fabrikasyon taşıyıcı elemanlar düşük fiyata yüksek kalite sağlayarak inşaat süresini azaltır, işçilik maliyetlerini düşürür, uzun ömürlüdür.

• Hızla değişen yaşam tarzımızın mekânlarımıza uyumu, çelik yapılarda daha kolay ve ekonomik olarak sağlanabilmektedir. Yıllar sonra oluşabilecek koşullara göre taşıyıcı olmayan bölme duvarlar kaldırılarak veya yerleri değiştirilerek, ihtiyaçlarınız karşılanabilmektedir. Sadece taşıyıcı olmayan duvarlarda mühendislerin onayıyla değişiklik yapılabilmektedir.

  DETAYLI BİLGİ İÇİN
PDF DOSYASINI BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ.

Hafif Çelik Prefabrik Kalitelidir

• Tüm dünyada uluslararası standartlarla belirlenmiş özelliklerde üretilen ve tamamen endüstriyel bir ürün olan çeliğin kalitesi, üretiminin her aşamasında kontrol edilerek belgelenmektedir. Yapımcı ya da kullanıcı, malzemenin fiziksel özelliklerine müdahale edememektedir. Teorik hesap değerleri de uygulamada da aynen geçerli olmaktadır. Betonun içine gizlenmediğinden, projeye ve standartlara uygunluğu her zaman denetlenebilme imkânı sağlamaktadır.

 

 

Hafif Çelik Prefabrik Yapı Sistemi Betonarmeye Göre Daha Güvenlidir

• Hafif Çelik Prefabrik Yapı Sistemi Betonarme yapılara göre daha hafif olduğu için, deprem kuvvetine daha az maruz kalmaktadır. Çelik yapı elemanları, betonarme gibi kırılgan olmayıp, sünek bir davranış gösterdiği için, deprem kuvvetini göçmeden sönümleyebilmektedir. Çelik yapılarda, katların üst üste yıkılıp, can kaybına neden olma olasılığı yok denecek kadar azdır.Telefon
İnternet
 E-Posta
:
:
:
0507 317 87 68
www.villaproje.net
info@villaproje.net